Email úspěšně odeslán.
Zpět na formulář
Garance nejnižší ceny
Máte zájem o nižší cenu? Napište nám na sebe kontakt (e-mail nebo telefon) a my se Vám ozveme!
Vaše jméno:
Váš email:
Váš telefon:
Produkt:
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Jak to běžně funguje?

Vážení zákazníci, garantujeme Vám u nás nákup vždy za tu nejlepší cenu.

Našli jste někde jinde identický produkt (shodné oznažení a EAN) za nižší cenu než nabízíme my?

Pošlete nám o tom informaci (napište do poznámky objednávky), případně odkaz a my cenu případně dorovnáme nebo nabídneme ještě nižší! V pokladně při garanci nevyužívejte volbu ON-LINE PLATBY!

Nabízíme všechny eshopy tento produkt za stejnou cenu?

Pošlete nám o tom informaci (napište do poznámky objednávky), případně odkaz a my Vám garantujeme dodatečnou slevu minimálně 5%. V pokladně při garanci nevyužívejte volbu ON-LINE PLATBY!

Výše slevy bude záležet na objemu objednávky.

Na co se akce garance nevztahuje?

Garanci nelze uplatnit na již slevněné akční položky, automatické slevy a uplatněné slevové kódy. Garanci dále neposkytujeme na produkty z jiných než CZ distribucí, kde mimojiné nelze garantovat minimální hranici záruční doby.

x
Garantujeme Vám nejnižší ceny svítidel a osvětlení! více informací zde
Kategorie
Výprodej
Poukazy
Provozovatel Obchodní podmínky Rady a Tipy Kontakty
Svítidla podle umístění
Využijte dopravu ZDARMA za nákup už od 2000Kč a navíc vrátíme vám 5-10% ceny nákupu u vybraných výrobců! Platí pouze toto jaro!

Reflektory k bazénu

Reflektory k bazénu, je bazénové osvětlení sloužící především k světelnému zvýraznění bazénu a přímého jeho okolí. Poskytují velmi silný zdroj, který v jednotkách kusů poskytne dostatek světla k nasvícení bazénu a celého jeho okolí vč. přístupových cest. Jedná se o směrový typ svítidla a tak je relektor ideální ke zvýraznění žádané části bazénu, zahrady, skalky i části domu. Díky jejich univerzálnosti jej využijete ve více aplikacích a tak volbou stejného designu jako reflektoru k bazénu výborně sladí celkový styl použitého osvětlení. Vybírejte z naší nabídky vhodných reflektorů, zpravidla s otočným kloubem a s prodlouženou zárukou 3 roky na všechna svítidla.

Výběr dle inspirace
ZOBRAZIT
Používáme cookies pro správné fungování e-shopu a pro analytické účely. Více informací