Kategorie
Výprodej
Poukazy
Provozovatel Obchodní podmínky Rady a Tipy Kontakty
Svítidla podle umístění
Využijte dopravu ZDARMA za nákup už od 1000Kč a navíc vrátíme vám 5-10% ceny nákupu u vybraných výrobců! Platí pouze toto léto!

Školáci za 14dní jdou zpět do školy. Víte jak na výběr té správné lampičky na jejich stůl?

Zbývají už jen 2 týdny a školáci jdou zpět do lavic. Vyjma nákupu sešitů, knich, propisek a dalších školních potřeb nezapomínejte ani na kvalitní pracovní prostředí a pomůcky doma u školákova stolu. Rozhodně a nejen na školní činnosti na jejich psací stůl patří kvalitní stolní lampa. Důležité je mít dobře osvětlenou především část na které pracuje. Díky tomu je potřeba vybírat předevší lampičky s variabilním nastavením, tedy 2 a více klouby nebo prvky typu husí krk apod. Abychom vám výběr ulehčili níže jsme vybrali 6 produktů různého typu, provedení, barev a ceny, které si naši zákazníci chválí (kliknutím na obrázek se dostanete na kartu produktu).

školní lampička  Stolní lampa na psací stůl  stolní lampa na pracovní stůl  stolní lampička do pokojíčku  školní lampička na pracovní stůl  lampička do dětského pokoje  lampička na stůl

Další vhodné stolní lampy na psací stůl v mnoha provedeních jak konstrukčních, tak barevných vybírejte v kompletní nabídce zde. Pokud pro svůj výběr potřebujete vědět více informací jak takové lampičky vybírat, nazneteje v našem návodu na výběr stolních lamp. Nemáte-li na výběr čas, neváhejte nám napsat nebo zavolat a rádi vám s výběrem pomůžeme.

Líbí se vám náš článek? Sdílejte ho s ostatními...
Používáme cookies pro správné fungování e-shopu a pro analytické účely. Více informací