Kategorie
Výprodej
Poukazy
Provozovatel Obchodní podmínky Rady a Tipy Kontakty
Svítidla podle umístění
Využijte dopravu ZDARMA za nákup už od 1000Kč a navíc vrátíme vám 5-10% ceny nákupu u vybraných výrobců! Platí pouze toto léto!

Inspirace pro skvělé dětské pokoje

Děti nedavno nastoupili opět do školy a již pomalu ale jistě najedou na koleje běžného režimu jak školního, tak domácího volna. Jak jsme již psali v minulém příspěvku, je pro jejich nejen pracovní potřeby řešit i kvalitní osvětlení a to především v pečlivém výběru stolní lampy na psací stůl. Pro vaše dítě, je ale jeho pokoj také jeho plnohodnotným útočištěm, kde vyjma úkolů a povinností si především hraje a odpočívá.

Aby vaší ratolesti bylo ve svém pokoji opravdu dobře je pro něj velmi důležité mít jej vhodně a účelně zařízen. Navíc jeho/její pokoj vypovídá o jeho charakteru, oblíbených barvách, oblíbených koníčcích a může reflektovat i styly shodné s jeho hrdiny a vzory. Proto vám přinášíme velmi inspirativní fotografie skvěle zařízených pokojíků, kde se jistě jejich obyvatelé cítí skvěle. Pro nás bylo hlavně zajímavé řešení stropů, které snad nikde nejsou fádně bílé, ale s různými motivy doplněné lustry do dětských pokojů v různých tvarech a barvách.

Veškeré doplňky pro osvětlení jejich pokojů, ať už jde o lustry, lampy či lampičky samozřejmě naleznete u nás a díky filtrům si zde vyberou opravdu všichni. Ti, pro které je prioritní cena i ti, kteří dávají přednost designu.

Nechte se tedy inspirovat příklady realizací. Vypíchli jsme ty nejoriginálnější a přitom nepříliš těžko realizovatelné. Další (celkem 21) naleznete zde.

lustr, dětský pokoj  dětský pokoj fotbalista  dětský pokoj, příroda  dětský pokoj realizace  dětský pokoj panel

Zdroj: https://www.architecturendesign.net/21-cool-ceiling-designs-that-turn-kids-bedrooms-into-fantasy-land/

Líbí se vám náš článek? Sdílejte ho s ostatními...
Používáme cookies pro správné fungování e-shopu a pro analytické účely. Více informací