Kategorie
Výprodej
Poukazy
Provozovatel Obchodní podmínky Rady a Tipy Kontakty
Svítidla podle umístění
Využijte dopravu ZDARMA za nákup už od 1000Kč a navíc vrátíme vám 5-10% ceny nákupu u vybraných výrobců! Platí pouze tento podzim!

Rozšiřujeme nabídku o svítidla Trio

Vážení zákazníci, každým dnem přemýšlíme jak vám být blíže a nabídnout vám co nejpestřejší skladbu nabídky svítidel a světelných zdrojů. Aktuálně jsme ještě více rozšířili nabídku o nového výrobce Trio Leuchten.

Jak už název výrobce Trio Leuchten napovídá, jedná se o německého producenta osvětlení, který se specializuje na kvalitně zpracované produkty a přitom za velmi zajímavé ceny oproti jiným věhlasným značkám.

Trio se zaměřuje na celou škálu svítidel, pro veškeré typy použití a tak zde naleznete svítidla nástěnná a stropní i vestavná do interiéru vč. kuchyní, koupelen, stojací lampy i pracovní lampičky a zároveň nabízí velmi pěkné typy osvětlení pro venkovní aplikace.

Nabídku si můžete prohlédnout a vyfiltrovat, pomocí zaškrtnutí názvu TRIO, ve filtru v dané kategorii, která vás zajímá. Zároveň poskytujeme na většinu typů možnost prohlédnutí realizace, tedy umístění svítidla přímo v interiéru/exteriéru, pomocí boxu "Výběr dle inspirace".

Protože na většinu svítidel TRIO umíme nabídnout nejvýhodnější cenu na trhu, věříme že si u nás vyberete a rádi nakoupíte. Platí i veškeré naše bonusy jako např. 3 roky záruky, což jistě také oceníte.

Tým Uni-Svítidla.cz

Líbí se vám náš článek? Sdílejte ho s ostatními...
Používáme cookies pro správné fungování e-shopu a pro analytické účely. Více informací