Kategorie
Výprodej
Poukazy
Provozovatel Obchodní podmínky Rady a Tipy Kontakty
Svítidla podle umístění
Využijte dopravu ZDARMA za nákup už od 1000Kč a navíc vrátíme vám 5-10% ceny nákupu u vybraných výrobců! Platí pouze toto léto!

Nejvyšší hodnocení kvality nákupu u nás!

Vážení zákazníci, jsme moc rádi, že vám můžeme oznámit získání nejvyššího ohodnocení nákupu na českém internetu zbožovým vyhledávačem Heureka. Nedavno jsme totiž obdrželi jejich zlatý certifikát, který obdrží jen ty nejlepší eshopy, mezi které se aktuálně řadíme i my a jsme na to právem hrdí.

Veliký dík, ale patří především Vám, našim zákazníkům a vašim hodnocením. Díky vaší spokojenosti a především ochotě nás podpořit a podělit se o vaše zkušenosti s nákupem u nás, můžeme nyní společně oslavit tímto oceněním s velmi přísnými kritérii, které jsme splnili a jsme jedni z mála v sortimentu svítidel a světelných zdrojů, kdo se tímto oceněním může pochlubit.

Jsme si zároveň jisti, že tímto naše snaha o ještě lepší, přehlednější a bezpečné objednávání u nás nekončí. Rozhodně neusínáme na vavřínech a denně pracujeme na vylepšeních, které dále usnadňují váš výběr osvětlení.

Ještě jednou vám děkujeme a nezapomeňte, že pro svítidla a zdroje jsou tu Uni-Svítidla.cz pro Vás!

Tým Uni-Svítidla.cz

Líbí se vám náš článek? Sdílejte ho s ostatními...
Používáme cookies pro správné fungování e-shopu a pro analytické účely. Více informací