Kategorie
Výprodej
Poukazy
Provozovatel Obchodní podmínky Rady a Tipy Kontakty
Svítidla podle umístění
Využijte dopravu ZDARMA za nákup už od 1000Kč a navíc vrátíme vám 5-10% ceny nákupu u vybraných výrobců! Platí pouze toto léto!

Produkty REDO Group v nabídce!

Vážení zákazníci, představujeme dalšího výrobce svítidel a světelných zdrojů, zavedeného v naší nabídce. Tentokrát vám chceme představit produkty firmy REDO Group.

Produkty REDO jsou rozvrstveny do několika řad, z nichž nejčastěji najdete svítidla řady Smarter, cenově dostupná, převážně interierová svítidla v kvalitním provedení, které tvoří výborný poměr ceny a kvality.

V nabídce také máme obsaženy produkty REDO Outdoor, kde jak název napovídá jde především o venkovní svítidla v celé škáoe použití - na dům, zahradní osvětlení i venkovní lampy.

V našem přehledu je možné si vyfiltrovat pouze svítidla od REDO Group, zaškrtnutím názvu výrobce a vyhledávat můžete podle klasického přehledu nebo i pomocí boxu "Výběr dle inspirace", kde jsou svítidla zobrazena přímo v interiérech i venkovních aplikacích.

Protože si za kvalitou svítidel REDO stojíme, nabízíme jako jediný prodejce této značky 3 letou záruku a při nákupu nad 2000Kč dopravu zdarma a nad 3000Kč i kvalitní LED žárovku k tomu

Nákup na Uni-Svítidla.cz, se vyplatí!

Tým Uni-Svítidla.cz

Líbí se vám náš článek? Sdílejte ho s ostatními...
Používáme cookies pro správné fungování e-shopu a pro analytické účely. Více informací