Kategorie
Výprodej
Poukazy
Provozovatel Obchodní podmínky Rady a Tipy Kontakty
Svítidla podle umístění
Využijte dopravu ZDARMA za nákup už od 1000Kč a navíc vrátíme vám 5-10% ceny nákupu u vybraných výrobců! Platí pouze toto léto!

Babí léto ve znamení slev!

Vážení zákazníci, neustále se snažíme Vám být blíže a poskytovat nejen bezkonkurenční výběr všech druhů osvětlení, ale i bezkonkurenční ceny.

Stojací lampa do obývacího pokoje a do ložniceA to je důvod, proč jsme pro vás vyjma našich tísíce snížených cen, připravili skvělou výprodejovou nabídku kvalitních stojacích lamp a nástěnných osvětlení, především od výrobce EGLO.

Nečekejte na Vánoční šílenství a vybavte si domácnost krásnými lampami a šetrnými LED světly již dnes a užijte si lokální osvětlení např. lampou Eglo 93875 s možností nastavitelného snímání a přečtěte si svou oblíbenou knihu pomocí čtecí části s rozsáhlými možnostmi nastavení zdroje světla.

Vyjma tohoto moderního mStropní LED svítidlo do obýváku, pokoje i ložniceodelu, můžeme doporučit i lampu Eglo 82843, která se hodí do každého interiéru a díky možnosti volby dalšího provedení barvy kovu stojanu (Eglo 82842 - matný nikl, Eglo 82844 - leštěný povrch) ji můžete kombinovat v podstatě s jakýmkoliv nábytkem a barevným provedením vašeho interiéru. Navíc za směšnou cenu 740Kč si ji může dovolit opravdu každý.

Pro vás, kteří hledáte kvalitní stropní svítidlo se špičkovou a mimořádně úspornou LED technologií, nabídneme stropní svítidlo EGLO 30931, které za bezkonkurenční cenu 1099Kč vč. DPH koupíte jen u nás!

To samozřejmě není vše z našeho skvělého výprodeje a pro celkovou nabídku akcí a slev vrámci babího léta, zavítejte do sekce akce a výprodeje.

Nabídka platí jen do vyprodání zásob, proto doporučujeme neotálet s nákupem. Pro vaše jakékoliv dotazy jsme vám plně k dispozici anebo se stavte a rádi vám poradíme, případně osvětlení o které budete mít zájeme předvedeme. Sledujte kontakty na nás.

Tým Uni-Svítidla.cz

Líbí se vám náš článek? Sdílejte ho s ostatními...
Používáme cookies pro správné fungování e-shopu a pro analytické účely. Více informací