Kategorie
Výprodej
Poukazy
Provozovatel Obchodní podmínky Rady a Tipy Kontakty
Svítidla podle umístění
Využijte dopravu ZDARMA za nákup už od 1000Kč a navíc vrátíme vám 5-10% ceny nákupu u vybraných výrobců! Platí pouze toto léto!

Sviťte i bez elektriky

Potřebujete svítit i v místech kde není elektrika? Se solárními svítidly můžete! A nejen na zahradě!

Solární osvětlení již dávno nejsou jen "bludičky" k osvětlení zahrady a cestiček, jako dekorace. Dneští technologie solárních článků dovolují výrobcům mnohem více. Jedním z průkopníků je i Massive, který přichází se venkovními nástěnnými svítidly jako je např. Massive 08425L nebo dokonce ještě větší a výkonější typ, který svítí jako 75W žárovka (!) Massive 08429L a pro potřebu sladění s tmavými typy konstrukcí Massive 08424L. Ke všem nepotřebujete elektrickou síť, stačí zajistit denní světlo a máte večer vystaráno.

Pro ještě ekonomičtější poměr výkon/cena byť s menším výkonem je možné instalovat ekvivalentní produkt od firmy Rabalux, kterým je solární svítidlo ra 8783.

Osvědčená klasika

Pro ty, kteří stále hledají klasické dekorační osvícení zahrádky nebo skalky po setmění, nabídneme cenový bestseller Rabalux 8366 , případně náročnějším zákazníkům hledající výkon a kvalitu bez kompromisů, produtk Paulmann 93699 s5.letou zárukou a dokonce pohybovým čidlem, kterým můžete "bludičku" aktivovat až ve vaší přítomnosti.

 

Světla na zahradu pro všestrané využití

 

Líbí se vám náš článek? Sdílejte ho s ostatními...
Používáme cookies pro správné fungování e-shopu a pro analytické účely. Více informací