Kategorie
Výprodej
Poukazy
Provozovatel Obchodní podmínky Rady a Tipy Kontakty
Svítidla podle umístění
Využijte dopravu ZDARMA za nákup už od 1000Kč a navíc vrátíme vám 5-10% ceny nákupu u vybraných výrobců! Platí pouze toto léto!

Letní slevy a příjemné schlazení

Léto je tady v plném proudu a s ním i typické vysoké teploty, kdy rádi trávíme večery venku. Připravili jsme proto několik bestselllerů - venkovních nástěnných svítidel s výraznou slevou přímo pro Vás! A nejen to, myslíme i na horko přes den a proto jsme pro Vás připravili nabídku ventilátorů za akční ceny!

Jako první Vám doporučíme nástěnné venkovní svítidlo EGLO 75236 v provedení s niklovým povrchem a moderním vzhledem, které můžete kombinovat opravdu s jakýmkoliv povrchem a barvou stěny. Kovový obal zabraňuje deformacím povrchu při větší změně teplot a bude tak dlouhodobým pomocníkem při osvětlení okolí venkovních prostor. Variantu s čidlem, tedy Eglo 75237 navíc můžete nastavit pro automatické spínání při pohybu v jeho blízkosti. Samozřejmostí je možnost nastavení úhlu snímání senzoru.

Další jsou v pořadí svítidla Eglo 93515 a Eglo 93516, v provedení černé barvy a tvaru ala lucerna avšak moderního vzhledu. Černá je velmi univerzální a jistě najde své místo jako nezcela všední venkovní svítidlo na stěnách balkónů, fasád domů a dalších venkovních konstrukcí. Vřele jej doporučujeme kombinovat s LED zdroji, kdy tvoří zároveň ekonomicky výhodnou kombinaci při jeho provozu. Jak co do životnosti, tak pro šetření el. energie.

Jako poslední uvádíme ventilátor Kanlux veneto 40GR, který představuje výkonného a účinného pomocníka do každé kanceláře i pokoje domu pro příjemnější atmosféru po celý den, kdy jsou venku nesnesitelná vedra. Samozřejmostí je možnost regulace proudění vzduchu o což se stará kvalitní a tichý motor.

Nástěnné kovové svítidlo eglo 75236, povrchová úprava nikl  Nástěnné hliníkové a plastové svítidlo pro venkovní použití, barva černá  Černé venkovní nástěnné svítidlo s kvalitními materiály eglo 93515  Stojací bílo šedý ventilátor kanlux veneto 40gr

 

Kompletní nabídku svítidel ve slevě jak venkovního osvětlení, tak ventilátorů pro ochlazení, najdete v sekci akce a výprodeje.

Pro jakákoliv další doporučení nebo dotazy na výše uvedené, nás neváhejte kontaktovat.

Tým Uni-Svítidla.cz

 

Líbí se vám náš článek? Sdílejte ho s ostatními...
Používáme cookies pro správné fungování e-shopu a pro analytické účely. Více informací