Kategorie
Výprodej
Poukazy
Provozovatel Obchodní podmínky Rady a Tipy Kontakty
Svítidla podle umístění
Využijte dopravu ZDARMA za nákup už od 1000Kč a navíc vrátíme vám 5-10% ceny nákupu u vybraných výrobců! Platí pouze toto léto!

Hola, hola, škola volá...

Jako každý rok, i ten letošní se prázdniny dětí nezadržitelně blíží ke svému konci. Příští týden začíná nový školní rok a s ním i nutnost pořízení potřeb do školy i domů do pokojíčků.

My na vás nezapomínáme ani letos a proto Vám nabídneme vhodné osvětlení do dětských pokojů. Zejména stolní lampy na pracovní stůl, které jsou potřeba pro večerní hodiny při četbě knih nebo při plnění domácích úkolů.

Pro správný výběr pracovní lampy na stůl do pokoje jsme pro Vás připravili průvodce, jak takovou lampičku na stůl vybrat.

Abychom Vám výběr ulehčili máme pro Vás oblíbené tipy, bestsellery, které běžně vedeme skladem a které můžou být u vás již druhý pracovní den.

Velmi oblíbené jsou základní velmi jednoduché série lampiček Rabalux Dylan. Solidní kovové provedení za skvělou cenu v řádu nižších stokorun a v různých odstítnech naleznete zde.

Nabínout můzeme i Rabalux Samson, zejména pro vyznavače základních barev a v cenách do neuvěřítelných 599Kč!

Naprostou klasikou základní, ale postačující lampičky do 400Kč jsou ověřené, lehké a nednoduché lampičky Panlux Ginevra, které lze díky širokému spektru barevných provedení kombinovat do jakéhokoliv interiéru pokoje.

Pro náročnější uživatele zejména do velikosti a všestranosti vč LED zdroje nabídneme neochvějnou klasiku Kanlux Colin, za kterou dáte méně než 1000Kč!

Pokud jste si vybrali, jsme rádi, že jsme mohli pomoci. Pokud ne a váháte kterou, neváhejte nás kontaktovat.

Přejem Vám a vašim dětem úspěšný školní rok 2018/2019. Vykročte pravou :-)

Tým Uni-Svítidla.cz

Líbí se vám náš článek? Sdílejte ho s ostatními...
Používáme cookies pro správné fungování e-shopu a pro analytické účely. Více informací