Kategorie
Výprodej
Poukazy
Provozovatel Obchodní podmínky Rady a Tipy Kontakty
Svítidla podle umístění
Využijte dopravu ZDARMA za nákup už od 1000Kč a navíc vrátíme vám 5-10% ceny nákupu u vybraných výrobců! Platí pouze toto léto!

Další porce lampiček, nejen pro děti a studenty

V našem obchodě najdete opravdu hodně lampiček ať už těch pracovních, tak i těch stolních lamp k dekoraci a částečné osvětlení interiéru.

Protože máme období nového školního roku, chceme Vám pomoci s výběrem a inspirovat několika tipy v různých provedeních, cenách a stylech.

Dnes bychom Vám chtěli představit, poměrně netradičního výrobce a dodavatele, především LED lampiček a to firmu Sandria. Jde o sérii s příznačným názvem LAMP. Sandria LAMP je soubor lampiček, výhradně pracovních a to jak dospělé v zajímavých designech a základních barvách, tak pastelové barvy a provedení určené pro ty nejmenší, nejen prvňáky :-)

Pro zasánce ověřených 3 kloubových konstrukcí s novým přepracovaným kabátem, nabídneme za bezkonkurenční ceny Rabalux LED lampu ze série Colin, či jejich alternativu výkonné LED lampičky Panlux Lara nebo inovativní a přesto jednoduchou, flexibilní lampičku Rabalux Edward.

Pro příznivce neotřelých designů s důrazem na značku doporučíme pro ty nejmenší slečny stolní lampičku Philips, pro větší školáky, barevné varianty lamp Philips Jelly až po ty největší a nejen studenty, sérii stolních pracovních lamp Philips Lever.

Pokud jsme Vám pomohli při výběru, jsme moc rádi.

Těšíme se na vás

Tým Uni-Svítidla.cz

Líbí se vám náš článek? Sdílejte ho s ostatními...
Používáme cookies pro správné fungování e-shopu a pro analytické účely. Více informací