Email úspěšně odeslán.
Zpět na formulář
Garance nejnižší ceny
Máte zájem o nižší cenu? Napište nám na sebe kontakt (e-mail nebo telefon) a my se Vám ozveme!
Vaše jméno:
Váš email:
Váš telefon:
Produkt:
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Jak to běžně funguje?

Vážení zákazníci, garantujeme Vám u nás nákup vždy za tu nejlepší cenu.

Našli jste někde jinde identický produkt (shodné oznažení a EAN) za nižší cenu než nabízíme my?

Pošlete nám o tom informaci (napište do poznámky objednávky), případně odkaz a my cenu dorovnáme nebo nabídneme ještě nižší! V pokladně při garanci nevyužívejte volbu ON-LINE PLATBY!

Nabízíme všechny eshopy tento produkt za stejnou cenu?

Pošlete nám o tom informaci (napište do poznámky objednávky), případně odkaz a my Vám garantujeme dodatečnou slevu minimálně 5%. V pokladně při garanci nevyužívejte volbu ON-LINE PLATBY!

Výše slevy bude záležet na objemu objednávky.

Na co se akce garance nevztahuje?

Garanci nelze uplatnit na již slevněné akční položky, automatické slevy a uplatněné slevové kódy. Garanci dále neposkytujeme na produkty z jiných než CZ distribucí, kde mimojiné nelze garantovat minimální hranici záruční doby.

x
Garantujeme Vám nejnižší ceny svítidel a osvětlení! více informací zde
Kategorie
Výprodej
Poukazy
Provozovatel Obchodní podmínky Rady a Tipy Kontakty
Svítidla podle umístění
Využijte dopravu ZDARMA za nákup už od 1000Kč a navíc vrátíme vám 5-10% ceny nákupu u vybraných výrobců! Platí pouze toto léto!

Škola klepe na dveře...jste vybaveni?

Už jen 2 týdny a pár dnů zbývají do začátku nového školního roku a je potřeba myslet na výbavu nejen potřeb do školních lavic, ale i vybavení dětských pokojů.

Správné osvětlení je klíčovou výbavou školáků všech ročníků a jsou důležité pro kvalitní a zdravou přípravu na školní hodiny. Nechcete přeci, aby z nekvalitního osvětlení byli vaše děti ještě více unavené a nesoustředěné.

Vybírat vhodné osvětlení např. na pracovní stůl, můžete z nabídky pracovních lampiček na psací stůl se spoustou možností nastavení síly světla, jeho barvy, stmívání, variability nastavení úhlu osvětlení apod.

Pro nejmenší v barveních pokojíčcích, které navozujíí v dětech klid a pohodu, vybírejte stropní a nástěnná dětská světla pro centrální osvětlení pokoje nebo jednotlivých částí pokoje.

Pro větší studenty, nabídneme výběr praktických stolních lamp na pracovní stůl které mají možnosti nastavení, výběru kvality materiálů i vícekloubové konstrukce pro přesné nastavení úhlu i intenzity osvětlení pomocí funkce stmívání a tvoří víceméně i zajímavý doplněk pokoje.

Kdo by si přeci jen nevěděl rady, využijte průvodce osvětlením pracovních stolů, kde jsme shrnuli možnosti nabídky na trhu anebo nám zavolejte, napište, rádi Vám pomůžeme!

Váš tým Uni-Svítidla.cz

 

Líbí se vám náš článek? Sdílejte ho s ostatními...
Používáme cookies pro správné fungování e-shopu a pro analytické účely. Více informací