Email úspěšně odeslán.
Zpět na formulář
Garance nejnižší ceny
Máte zájem o nižší cenu? Napište nám na sebe kontakt (e-mail nebo telefon) a my se Vám ozveme!
Vaše jméno:
Váš email:
Váš telefon:
Produkt:
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Jak to běžně funguje?

Vážení zákazníci, garantujeme Vám u nás nákup vždy za tu nejlepší cenu.

Našli jste někde jinde identický produkt (shodné oznažení a EAN) za nižší cenu než nabízíme my?

Pošlete nám o tom informaci (napište do poznámky objednávky), případně odkaz a my cenu dorovnáme nebo nabídneme ještě nižší! V pokladně při garanci nevyužívejte volbu ON-LINE PLATBY!

Nabízíme všechny eshopy tento produkt za stejnou cenu?

Pošlete nám o tom informaci (napište do poznámky objednávky), případně odkaz a my Vám garantujeme dodatečnou slevu minimálně 5%. V pokladně při garanci nevyužívejte volbu ON-LINE PLATBY!

Výše slevy bude záležet na objemu objednávky.

Na co se akce garance nevztahuje?

Garanci nelze uplatnit na již slevněné akční položky, automatické slevy a uplatněné slevové kódy. Garanci dále neposkytujeme na produkty z jiných než CZ distribucí, kde mimojiné nelze garantovat minimální hranici záruční doby.

x
Garantujeme Vám nejnižší ceny svítidel a osvětlení! více informací zde
Kategorie
Výprodej
Poukazy
Provozovatel Obchodní podmínky Rady a Tipy Kontakty
Svítidla podle umístění
Využijte dopravu ZDARMA za nákup už od 2000Kč a navíc vrátíme vám 5-10% ceny nákupu u vybraných výrobců! Platí pouze tento podzim!

Osvětlujeme okolí domu

Horké léto ještě neskončilo a stále nás vyzývá k posezení na našich zahradách zvláště ve večerních až nočních hodinách, kdy je venku celkem příjemě. Večerní posezení si přitom lze ještě více zpříjemnit a to příjemným venkovním osvětlením. Venkovní svítidla, které máme v nabídce nezpočet nejsou jen ta funkční a účelná, jako jsou sloupky k osvětlení cest, zemní svítidla v místě kde parkujete svá auta nebo nástěnná venkovní svítidla na fasádu domu.

Nabízíme různé venkovní sloupky mnoha velikostí a tvarů, které vyjma osvětlování různých částí zahrady, působí i jako její designová součást ať už v podobě jednoduché koule nebo v provedení venkovní dekorativní lampy. Zároveň si můžete zvýraznit části zahrady nebo keře a stromy, které máte nejraději, zahradním bodovým osvětlením, které lze natáčet směrem, kterým potřebujete. Osvětlení do zahrady lze doplnit "standardním" bodovým zemním osvětlením části, kde pobýváte a nejjemněji můžete vše doplnit solárními svítidly, často v provedení roztomilých zvířátek.

Inspirujte se níže uvedenými fotografiemi částí realizací, jak pěkně a jemně lze takové zahradní osvětlení řešit. Vše naleznete v kategorii: osvětlení zahrady kde můžete listovat mnoha druhy svítidel právě na zahradu, pergolu a jakýkoliv oblíbený kout působnosti vaší zahrady.

 

Venkovní zahradní lampa   Venkovní zahradní koule   Osvětlení terasy   Osvětlení venkovního sezení   Zahradní osvětlení   Dokorativní venkovní lampa   Solární osvětlení pes   Bodové osvětlení venkovní terasy   Dekorativní venkovní osvětlení   zahradní osvětlení

Líbí se vám náš článek? Sdílejte ho s ostatními...
Používáme cookies pro správné fungování e-shopu a pro analytické účely. Více informací