Email úspěšně odeslán.
Zpět na formulář
Garance nejnižší ceny
Máte zájem o nižší cenu? Napište nám na sebe kontakt (e-mail nebo telefon) a my se Vám ozveme!
Vaše jméno:
Váš email:
Váš telefon:
Produkt:
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Jak to běžně funguje?

Vážení zákazníci, garantujeme Vám u nás nákup vždy za tu nejlepší cenu.

Našli jste někde jinde identický produkt (shodné oznažení a EAN) za nižší cenu než nabízíme my?

Pošlete nám o tom informaci (napište do poznámky objednávky), případně odkaz a my cenu případně dorovnáme nebo nabídneme ještě nižší! V pokladně při garanci nevyužívejte volbu ON-LINE PLATBY!

Nabízíme všechny eshopy tento produkt za stejnou cenu?

Pošlete nám o tom informaci (napište do poznámky objednávky), případně odkaz a my Vám garantujeme dodatečnou slevu minimálně 5%. V pokladně při garanci nevyužívejte volbu ON-LINE PLATBY!

Výše slevy bude záležet na objemu objednávky.

Na co se akce garance nevztahuje?

Garanci nelze uplatnit na již slevněné akční položky, automatické slevy a uplatněné slevové kódy. Garanci dále neposkytujeme na produkty z jiných než CZ distribucí, kde mimojiné nelze garantovat minimální hranici záruční doby.

x
Garantujeme Vám nejnižší ceny svítidel a osvětlení! více informací zde
Kategorie
Výprodej
Poukazy
Provozovatel Obchodní podmínky Rady a Tipy Kontakty
Svítidla podle umístění
Využijte dopravu ZDARMA za nákup už od 2000Kč a navíc vrátíme vám 5-10% ceny nákupu u vybraných výrobců! Platí pouze toto jaro!

Hurá do školy, vybavení do pokoje!

Nový školní rok 2023 se již nezadržitelně blíží a je potřeba vyjma veškerých potřeb do školních lavic, dovybavit i dětský/studentský pokoj. Stejně jako nábytek ve formě pracovního stolu a úložných prostor je potřeba řešit i jejich vhodné osvětlení.

Na to jsme tu specialisté my a rádi Vám pomůžeme s výběrem lampičky pro pracovní stůl, správné osvětlení studentského pokoje, tak i doplňkové signální osvětlení pro první školáky. Pro ty, kteří hledají základní možnosti a potřeby výběru správného osvětlení části místonsti i pracovního stolu, doporučíme náš průvodce pro výběr lamp a lampiček přesně pro tyto účely.

Ti kteří již mají představu o konkrétním osvětelení pracovního prostoru, doporučíme naši kategorii k tomu určenou nebo inspiraci z fotografií níže. Nezapomeňte také na vhodné osvětlení studentského pokoje, nástěnnými a stropními svítidly k tomu určenými.

Pokud si stále nejste jisti výběrem, neváhejte se na nás obrátit! Rádi Vám pomůžeme.

LED lampička na pracovní stůl  Lampička do pracovny na stůl  Kvalitní osvětlení pracovního stolu  LED lampička do dětského pokoje  LED lampa k pracovnímu stolu  Pracovní lampička do dětského pokoje

Líbí se vám náš článek? Sdílejte ho s ostatními...
Používáme cookies pro správné fungování e-shopu a pro analytické účely. Více informací